Ultram » LITWA DRUSKIENNIKI » ATRAKCJE » AQUAPARK Druskienniki
AQUAPARK DRUSKIENNIKI Litwa, Ferie Zimowe, Weekend, Tak to Dobry Pomysł !

Aquapark DruskiennikiAQUA PARK w Druskiennikach najbliższy od granicy Polski tylko 47 km duży Aquapark, (350 km od Warszawy, 170 km od Białegostoku)

TEL. 0048 514-440-568
REZERWACJA W JĘZ. POLSKIM
nowocześnie wyposażony kompleks o powierzchni około 25 000 m2, na który składa się 5 budynków
(A, B, C, D, E).

Aqua Park dzieli się na 2 połączone ale odrębne części:
Część ,,C'' rozrywki wodne z naprawdę ekstremalnymi zjeżdżaniami ! Baseny (wewnątrz i zewnątrz), rzeka z silnymi prądami wodnymi, morskie fale, kaskady, 2 sauny w części ogólnodostępnej, zjeżdżalnie, część wydzielona dla małych dzieci, mini przedszkole z opieką, restauracja, oddzielny basen (wewnątrz i zewnątrz) kaskady, jakuzzi, wieczorami pokazy laserów oraz dodatkowo płatna
Część ,,B''
dodatkowo płatny zespól suan „ALITA“ 20 saun, basen z barkiem w wodzie,  każda sauna z innym programem w Mapa Aquapark Druskiennikitym 2 na zewnątrz ,,Moskwa'' i ,,Ursus'' połączone z jakuzzi na zewnatrz i basenem.

Aquapark Druskienniki

Aquapark Druskienniki

Aquapark Druskienniki

Aquapark Druskienniki

Aquapark Druskienniki Druskininkai

Aquapark Druskienniki Druskininkai

 

Dużą atrakcją jest własnie zespół 20 saun w Część ,,B'' urządzonych według tradycji różnych krajów, do tej części mają dostęp tylko dorośli, aby zachować komfort wypoczynku, dodatkowo w tej częśći w czasie weekendów są organizowane programy rozrywkowe.

W kompleksie Aqua Parku są kawiarnie, restauracje, kręgle, sale konferencje.
Na miejscu wygodny Hotel Aqua i SPA.
      Odwiedzającym w różnym wieku oferuje bardzo wiele form spędzania wolnego czasu oraz relaksu, w tym 2 zjeżdżalnie TYLKO dla odważnych, których wspólna długość wynosi ponad 600 metrów, rwąca rzeka, masaże podwodne, masujące kaskady, usługi SPA, salony piękności oraz masażu, bary oraz kawiarnie.
     Najmłodszym gościom oferujemy wydzieloną specjalną bezpieczną część basen dla dzieci z kompleksem atrakcji „Marsas“. W innej strefie dziecięcej – „Wesołym statku kosmicznym sieci Marmarasa“ – za dodatkową opłatą rodzice mogą pozostawić swoje pociechy pod opieką doświadczonych pracowników.
     W wodnym parku rozrywki może jednocześnie przebywać oraz bawić się 1 500 Osób.
AKVAPARK DRUSKININKAI Wolne DNI

CENNIK AQUAPARK DRUSKIENNIKI

Uwaga w Wakacje od 01.07 do 31.08 Obowiazują Ceny jak od Soboty do Niedzieli.

 

W Parku Wodnym specjalnie dla maluchów urządzona jest strefa zabawy dla dzieci. Będą one mogły wspinać się na mosty małp i zaglądać do ich jaskiń, kąpać się w górskiej rzeczce, spacerować po prawdziwym morskim piasku i cieszyć się towarzystwem zwierząt z dżungli. Rodzice lub inne osoby upoważnione mogą zostawić dzieci w wieku od 5 do 14 lat, pod warunkiem, że pozwala na to stan zdrowia i sprawność fizyczna dziecka. Rodzice lub osoby upoważnione biorą pełną odpowiedzialność za stan zdrowia dziecka.