Sanatorium BIAŁORUŚ Druskienniki ( Druskininkai dawniej Druskieniki) - Litwa

Sanatorium Bialoruś DruskiennikiSanatorium BIAŁORUŚ

Zabiegi Lecznicze, Zabiegi SPA, Zabiegi Kosmetyczne, 
                     Stomatologia

TEL. 0048 514-440-568
REZERWACJA W JĘZ. POLSKIM
Położone w kurorcie Druskienniki nieopodal Niemna, Aquaparku i Parku Linowego. Ciekawostką jest, że jest to eksterytorialny obiekt należący do Republiki Białoruś, pozostaje pod patronatem Prezydenta Republiki Białorusi. Zakwaterowanie w 10- piętrowym budynku (2008 r) na 100
miejsc. Pokoje 1 Osobowe, 2 Osobowe oraz Pokoje typu LUX. Wszystkie pokoje z balkonem, łazienką, TV, lodówką, WiFi. W pokojach typu LUX  także elektryczny czajnik i suszarka do włosów. Dodatkowo jest do dyspozycji drewniany pawilon gdzie znajdują się 4 apartamenty 3-pokojowe z pełnym wyposażeniem- szczególnie polecane dla rodzin z dziećmi. 

Sanatorium Bialoruś Druskienniki

Ceny Sanatorium Bialorus Sanatorium specjalizuje się również w leczeniu i rehabilitacji dzieci. Zabiegi również w soboty do pory obiadowej.
UWAGA: Dla Osób przyjeżdżających na terminy krótsze niż 7 dni, sanatorium gwarantuje również zabiegi w sobotę i Niedzielę.
Za niewielką dopłatą kuracjusze mogą skorzystać z usług wybitnego specjalisty od schorzeń kręgosłupa - dr Jurija Taradaja jr.

W Sanatorium Białoruś leczy się następujące choroby: układu pokarmowego, układu nerwowego, układu kostno-stawowego. Stosuje się nowoczesne metody badań kliniczno-biochemicznych, rentgenowskich, endoskopowych, ultradźwięki.
Wyżywienie:
3 x dzienne z możliwością diet i posiłków wegetariańskich. Śniadania - bufet, pozostałe posiłki serwowane.

W czasie wypoczynku kuracjusze mogą korzystać z basenu z kaskadami o wymiarach 23 x 14, saun, jacuzzi, sali gimnastycznej, siłowni, sali wyposażonej w gry komputerowe i planszowe, stoły do gry w tenisa stołowego, biblioteki.

Na zabiegi i basen - przejście łącznikiem bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Duża sala kinowoWyżywienie: 3 x dzienne z możliwością diet i posiłków wegetariańskich. Śniadania - bufet, pozostałe posiłki serwowane.
W czasie wypoczynku kuracjusze mogą korzystać z basenu z kaskadami o wymiarach 23m x 14m, saun, jacuzzi, sali gimnastycznej, siłowni, sali wyposażonej w gry komputerowe i planszowe, stoły do gry w tenisa stołowego, biblioteki.


-koncertowa zaprasza na dyskoteki, projekcje filmów, występy artystyczne. W Sanatorium jest zatrudniony w Starym Stylu, a może w nowym, tak zwany KO- wiec, współczesna nazwa Animator, dzięki temu zawsze coś się dzieje, a to zabawa, a to koncert ....  We wtorki i piątki w godz. 20.00 - 22.00 przy muzyce "na żywo" organizowane są wieczorki taneczne.

 

W CENIE  DO 5 ZABIEGÓW DZIENNIE:   ZAPISANE  PRZEZ  LEKARZA PO BADANIU  
 WYBRANE ZABIEGI: 
·   wanny perełkowe
·   kwasowowęglowe,
·   wanny wertykalne,
·   wanny mineralne,
·   wanny SURUTIS,
·   zabiegi w basenie: masaże podwodne i inne 
   zabiegi z dziedziny wodolecznictwa
·  
manualna terapia, kinezyterapia,
·  masaże: klasyczne, podwodne
 
 
 

·  elektroborowina, elektroforeza,
   elektrostymulacja
·  borowina, kąpiele, zawijania, 
·  aplikacje parafinowe
·  masaż "Szarko"
·  masaż cyrkulacyjny
·  akupunktura
·  inhalacje, koktajle ziołowe
·  suche wanny typu "REABOKS"
·  płukanie jelit  

Sanatorium Belarus Druskininkai Borowina

Sanatorium Bialoruś Druskienniki zabiegi

Samodzielny Pawilon 
ApartamentyOdjazd: (na granicy przestawiamy czas o 1 godzinę do przodu np z 13.00 na 14.00)
Autokar/Bus Ultra Maria ZBIÓRKA :07.30  Parking Dworzec PKP W-wa Wschodnia  od strony ul. Kijowskiej.
                                              ODJAZD :07.45.  Przewidywany przyjazd do Druskiennik ok. godz.14.45 (czas litewski) świadczenia od kolacji
W czasie 6 godzinnej podróży jest jedna  przerwa 30 min.   Z DRUSKIENNIK wyjazd o godz.15.00 rano (czasu litewskiego) po obiedzie.
Przewidywany przyjazd do Warszawy ok. godz.19.30.
Miejsca w autokarze przydziela organizator kierując się kolejnością dowodów wpłat /II  wpłata/Autokar miejsca numerowane w przypadku Busa mogą nie być numerowane. Kawiarnia Miejsce Zabaw
Tanecznych Np. Piątki 20.00 - 22.00

Sanatorium Druskienniki rezerwacja, sanatorium Białoruś, Druskininkai, zabiegi, ceny zabiegów, skierowanie rezerewacja santorium