Sanatorium EGLE Druskienniki Litwa, Bardzo Bogata Baza Zabiegowa, Kryte Baseny
   SANATORIUM EGLE                                                   TEL. 0048 514-440-568
Zabiegi dla dzieci rezerwacja Sanatorium EgleNOWOŚĆ ! PROGRAMY Z ZABIEGAMI DLA DZIECI
Wyprostuj kręgosłup swój i swojego dziecka. Cz
y można przyjechać i zdbać o siebie i swoje dziecko w czasie pobytu, Tak od teraz jest taka możliwość.
REZERWACJA W JĘZ. POLSKIM
Cenik EGLE Economy
Cennik EGLE Standard
Cennik EGLE Comfort
Cennik EGLE Comfort

 

Uwaga w Tym roku Wprowadzamy Dodatkowe Bardzo Atrakcyjne Bonusy dla klientów Sanatorium Egle w Druskiennikach i Birsztanach.

JEDZENIE:
1. Klient może chodzić na śniadanie/lunch/kolację nieograniczoną ilość razy.
2. Dla wygody klientów ośrodek wprowadza drugie śniadanie i podwieczorek.
    Drugie śniadanie serwowane jest od 09.45 do 12.15 (w sobotę i niedzielę od 10.15 do 12.15). Popołudniowa herbata jest serwowana codziennie od 14.45 do 17.15.
BASENY I SAUNA:
3. Codzienne wizyty w kompleksie basenów i saun.
DODATKOWE ZAJĘCIA SPORTOWE:
4. Codziennie w Druskiennikach o godz. 16.30 i w Birsztanach o godz. 16.00 odbędzie się trening sportowy „Bądź aktywny”.
   Treningi mogą być różnego rodzaju: na siłowni lub na basenie (ze sprzętem lub bez), nordic walking itp. Wymagana jest rejestracja w recepcji. Szkolenie jest bezpłatne.
WYPOCZYNEK:
5. Darmowe imprezy każdego wieczoru - loteria "Bingo", quizy, filmy, wieczory muzyczne, potańcówki (na razie tylko w kawiarni "Žalias sodas")
6. Bezpłatne Korzystanie z rekreacji i boisk sportowych. W Druskiennikach tereny rekreacyjne z bilardem, piłkarzykami i tenisem stołowym znajdują się w budynku „Eglė
    Comfort Druskienniki” oraz w centrum rozrywki. W Birsztanach - tenis stołowy (A114) i bilard w uzdrowisku. Boiska sportowe to koszykówka, siatkówka, badminton,
    korty tenisowe. Sprzętsportowy można wypożyczyć w recepcji. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.
Dodatkowo Egle „STANDARD” i „KOMFORT”:
7. Codzienne ścielenie łóżka i mycie naczyń
8. Codzienne uzupełnianie herbaty, kawy, cukru
9. Do apartamentów zostaną dostarczone ekspresy na kapsułki

Mamy nadzieję, że nasi klienci docenią te innowacje.

 

Sanatorium Egle posiada bardzo bogate zaplecze zabiegowe !  Duży kompleks sanatoryjny, usytuowany na przedmieściach Druskiennik w jego wschodniej części nieopodal dużego sosnowego kompleksu leśnego, zajmuje rozległy obszar ok. 20 ha. Sanatorium posiada własne ujęcie i pijalnie wód mineralnych ze złoża poniżej 300 m głębokości, o zawartości składników mineralnych 40-45 gr/ltr.                          Plan San. Egle

Sanatorium Egle Druskienniki Pobyt Rezerwacja

Sanatorium Egle, Druskienniki,
położone jest na przedmieściach Druskiennik na rozległym 20 ha terenie. Składa się z 3 pawilonów mieszkalnych Żilvinas (w którym jest jadalnia), Egle 1 i Egle 2, pijalni wody  mineralnej, oddzielnie pawilonu leczniczego wraz z 2 basenami 350 m od budynku z jadalnią. Sanatorium oferuje dobrze wyposażone pokoje po remoncie z łazienkami oraz dużą ilość zabiegów.
  Posiada własne ujęcie wody mineralnej. Sanatorium w otoczeniu lasu, przyjmuje gości przez cały rok. Posiada własne kąpielisko, plażę i pomost nad zbiornikiem wodnym powstałym ze spiętrzenia strumienia Gruta.
  Pawilon leczniczy jest usytuowany oddzielnie, dochodzenie do pawilonu leczniczego jest rekompensowane bardzo bogatym zapleczem medycznym oraz dodatkowym zabiegiem wliczonym w cenę, wszystkie oferowane zabiegi są ujęte w cenie. Sanatorium posiada jaskinię solną. Posiłki 3 razy dziennie.
 

Sanatorium Egle Birsztany Pobyt Rezerwacja

Sanatorium Egle, Birsztany (lit. Birštonas) Urocze, drugie co do wielkości, litewskie uzdrowisko położone w samym sercu Litwy, zaledwie 40 km na południe od Kowna, na prawym brzegu Niemna, w miejscu gdzie rzeka tworzy malownicze meandry.

  To jedno z najstarszych uzdrowisk balneologicznych od dawna słynące z niesamowitej, nieskażonej przyrody, leczniczych źródeł mineralnych, zielonych lasów oraz wyjątkowo czystego, delikatnego, nasyconego fitocydami i lekkimi jonami ujemnymi powietrza, które na organizm człowieka działa jak olbrzymi inhalator.

  Całość dopełnia łagodny, tonizujący klimat. Niezwykle korzystnie działający na układ nerwowy, umożliwiający pełne wyciszenie i relaks.
EGLE Economy otwarte od 28.04.2023.

 

KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY WEJŚĆ DO WNĘTRZA

 Pawilon Żilvinas od strony plaży,
pawilon z jadalnią i recepcją

 Pawilon Egle 1

 Pawilon Egle 2, pomiędzy pawionem Żilvinas i
 Egle1

 Jadalnia

Po przybyciu do sanatorium, kuracjusze są kierowani do lekarzy, którzy na podstawie wskazań medycznych kierują na odpowiednie badania diagnostyczne i zabiegi, w zależności od indywidualnych potrzeb kuracjuszy.

Cena skierowania zawiera:
zakwaterowanie w pokojach o zróżnicowanym standardzie wraz z pełnym węzłem sanitarnym oraz innymi udogodnieniami, w zależności od kategorii pokoju, śniadanie, obiad, kolację i do pięciu zabiegów dziennie. Innych dodatkowych opłat w ramach skierowania się nie pobiera.

Do dyspozycji klientów dodatkowo (odpłatnie): basen (z wyjątkiem gimnastyki w basenia), sauna, kantor wymiany walut, kawiarnia, fryzjer, gabinet kosmetyczny, sklepy, biblioteka, dancingi, sala kinowo-koncertowa, wypożyczalnia rowerów, przedszkole dla dzieci w czasie, kiedy rodzice biorą zabiegi, strzeżony parking dla gości.

Dodatkowo Sanatorium stanowi doskonałe miejsce do organizowania kursów, konferencji. Posiada nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną wraz z kabinami dla tłumaczy.

W CENIE 2 ZABIEGI PODSTAWOWE I TRZY DODATKOWE ZAPISANE PRZEZ LEKARZA
WYBRANE ZABIEGI:

 • Kąpiele mineralne o mineralizacji 15, 20, 40-45 g/lt.

 • (związki chlorków, potasu, wapnia, magnezu)

 • kąpiele perełkowe,

 • kąpiele terpentynowe,

 • kąpiele ziołowe,

 • kąpiele jodowo-bromowe,

 • kąpiele z dwutlenkiem węgla,

 • kąpiele wertykalne,

 • kąpiele borowinowe,

 • kąpiele wertykalne, z rozciąganiem kręgosłupa,

 • Okłady borowinowe galwaniczne,

 • tampony borowinowe (ginekologiczne, na schorzenia dziąseł)

 • masaże dziąseł z wodą mineralną,

 • płukanie jelit,

 • masaż podwodny,

 • masaż klasyczny,

 • kinezyterapia (indywidualna i grupowa), gimnastyka w basenie,

 • psychoterapia,

 • inhalacje ziołowe,

 • zabiegi tlenowe,

 • magnetoterapia

 • jaskinia solna

ZAKWATEROWANIE:
Pawilony mieszkalne Egle wielopiętrowe z windami, oferują 1 i 2 Osobowe pokoje z pełnymi węzłami sanitarnymi i dużymi balkonami oraz dwupokojowymi pomieszczeniami typu Lux z oddzielną sypialnią lub aneksem kuchennym. Dostępne są również 2 Osobowe pokoje dla osób niepełnosprawnych.
Sanatorium Egle posiada 217 pokoi 1 Osobowych, 353 pokoi 2 osobowych, 33 pokoi Lux.
Pokoje w pawilonach są po gruntownych remontach z nowym nowoczesnym umeblowaniem i ładnej aranżacji, oferując duży komfort dla najbardziej wymagających klientów.
Kategorie Pokoi:
Pokoje po remoncie. Pokoje posiadają duże balkony, prysznic i WC, TV satelitarną, telefon, czajnik elektryczny, naczynia, współczesny wystrój, nowe umeblowanie.
Jeśli pokoje nie są wyposażone w lodówkę może być wypożyczona za dodatkową opłatą. Na prośbę może być dołożona dodatkowe łóżko dla dziecka.
Cena pobytu zależy od kategorii pokoju.

 -Pokoje 1 Osobowe Pawilony: Egle 1, Żilwinas, Egle 2
 -Pokoje 2 Osobowe Pawilony: Egle 1, Żilwinas, Egle 2
 -Pokoje 2 Osobowe Lux. Pawilony: Egle 1, Żilwinas, Pawilon Egle 1 dysponuje 2 typami tych pokoi: 1 typ
z oddzielną sypialnią, 2 typ z aneksem kuchennym zalecany dla rodziców z małymi dziećmi, ale bez ścinki działowej pomiędzy sypialnią i pokojem dziennym.


 

 

WYCIECZKI   fakultatywne (Płatne Dodatkowo): KOWNO, WILNO-TROKI, REJSY STATKIEM PO NIEMNIE. Inne Atrakcje jak: WIECZORKI TANECZNE, KOLACJA W LESIE PRZY OGNISKU , PIKNIKI, INNE W ZALEŻNOŚCI OD ZAINTERESOWAŃ KURACJUSZY.

       
        

Dane do przelewu:
U
LTRAM MARIA KURORT, 01-864 Warszawa, Kochanowskiego 40/7, Nr konta: 47 1020 1026 0000 1102 0196 0988 z dopiskiem: San. Egle, data Turnusu, Imię i Nazwisko Kuracjusza/Wpłata Eur
Wg kursu z dnia wpłaty PKO BP Tabela: Pieniądze Sprzedaż

 

Cennik San. EGLE za pobyt wg. wybranej opcji: 8 Dni, 15 Dni    
Ceny dla 1 Osoby. W cenie: konsultacja lekarska, zabiegi - do 5 zabiegów dziennie (bez niedziel), wyżywienie 3 x dziennie(bufet).ubezpieczenie KL i NNW, pomoc Rezydenta

Cena za pobyt  już od 258 euro za 8 Dni.
Przejazd zorganizowany w dwie strony - 320 zl

Płatność:
I  Wpłata - 50 Eur (8 Dni)/100 Eur (15 Dni) - płatne przy rezerwacji
II wpłata - pozostała należność - wpłata do 2 tygodni przed wyjazdem.
Równowartość kwoty EUR płatna w PLN wg kursu w dniu wpłaty  PKO BP Tabela Pieniądze/Sprzedaż

Uwaga:

Nazwy Turnusów wynikają tylko z okresu pobytu, a nie ilości czy rodzaju zabiegów. O rodzaju  i ilości zabiegów zawsze decyduje lekarz. Krótsze pobyty są związane z ilością czasu jaką mogą poświęcić ludzie czynni zawodowo, a chcą poprawić swój stan zdrowia i zregenerować się po intensywnym okresie pracy w ciągu roku.