SPA EGLE PLUS Druskienniki ( Druskininkai dawniej Druskieniki) - Litwa

Ferie Zimowe Druskienniki, Druskieniki

SPA EGLE PLUS DRUSKIENNIKI

SPA EGLE PLUS. Pobyty: Terminy Indywidualne oraz pakiety np. 8-15 DNI, Weekendy. Oddany do użytku w kwietniu 2009 r. Ma spełniać funkcje SPA. Pawilon posiada własny zespół basenowy, również z torami dopływania, zespół wielu saun, własną bazę zabiegową, gabinety kosmetyczne, salę fitness, kawiarnie, salę do squasha i oczywiście własną bazę hotelową.
             
 

EGLE PLUS DRUSKIENNIKI REZERWACJA

 

 

 

 Goście korzystać z własnej jadalni w Pawilonie Żilvinas z którym jest bezpośrednio połączony. Mamy wszystko pod jednym dachem bez konieczności wychodzenia z budynku, co istotnie podnosi komfort korzystania z zabiegów i wypoczynku.

Na miejscu gabinet kosmetyczny, co umożliwia połączenie podniesienia sprawności fizycznej, odpoczynku oraz zadbania o swoją urodę, a więc wracamy sprawniejsi i bardziej urodziwi. Na miejscu borowina, masaże podwodne i klasyczne, fizykoterapia, fizjoterapia, jaskinia solna, wszystko czego potrzebuje doświadczony kuracjusz. Dla Osób pracujących polecamy turnusy.
    Rezerwacja w Polsce
 
 0048 22-877-94-36

 Doba hotelowa zaczyna się
   od godz. 14:00.             
 Doba hotelowa kończy  się
   od godz. 12:00.


    Ale warto miło spędzić czas i przyjechać na weekend. Pokoje Standard 1 Pokojowe i Lux (Salon i Sypialnia), wszystkie z balkonami i podłączeniem do Internetu.

Na terytorium sanatorium "EGLE" są dwa źródła wody mineralnej, głębokość których wynosi ponad 300 metrów i mineralizacja wody mineralnej stanow 40-45 g/l.

Dla wygód kuracjuszy działają: kiosk prasowy, sklep, kawiarnia, fryzjer, salon kosmetyczny, sala taneczna i kinowa, parking strzeżony płatny, wypożyczalnia rowerów,restauracja, sala koncertowa i konferencyjna, ogród zimowy.


    W sanatorium "EGLE" są gabinety EKG, gastrofibroskopii, rektoromanoskopii, rentgenu, ginekologiczny i inne; laboratoria: kliniczne i biochemiczne; lecznicze gabinety akupunktury, terapii manualnej i inne. Latem jest czynne kąpielisko lecznicze, ścieżka spacerów zdrowotnych "Żilvinas". Przy takich możliwościach leczniczych każdemu choremu są wyznaczane procedury indywidualne.

Nowy budynek posiada pięć pięter, mieści 350 osób. Wyposażony jest w 150 pokoi dwuosobowych, kilka pokoi  jednoosobowych, na wyższych piętrach 20 luksusowych apartamentów.

    SPA Egle PLUS Koncentruje się głównie na terapii i rehabilitacji połączonej z nowoczesnymi zabiegami:

masaże, kąpiele wodno-mineralna, masaże podwodny, białe borowiny, bogate zaplecze do fizykoterapii, kinezyterapia.

Beauty Center – oferujące specjalne zabiegi dla twarzy i całego ciała, basen i jaccuzi z wodami mineralnymi oraz wiele innych udogodnień.

Dla zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem na pewno przyda sala gimnastyczna, sala fitness, squash inne atrakcje.

 

Za dodatkową opłatą można leczyć zęby, korzystać z protetyki, sauny, basenu. Latem czynna jest sauna z kąpieliskami kaskadowymi.

 

Sanatorium "EGLE" rehabilituje również osoby niepełnosprawnych.
Osoby niepełnosprawne muszą podróżować z opiekunem.

Egle Plus Druskienniki

Egle Plus Druskienniki

 

 

Sanatorium SPA Egle Plus DruskiennikiEgle Plus Druskienniki Jaskinia SolnaEgle Plus Druskienniki Pokoj StandardEgle Plus Druskienniki Pokoj Standard

Egle Plus Druskienniki Pokoj Lux

 


Umowa dla Klienta San. Egle

INI - dwa zabiegi + szwedzki stół
MIDI - do sześciu zabiegów + szwedzki stół
MAXI - do ośmiu zabiegów + szwedzki stół
Zakwaterowanie:                              
Doba zaczyna się od godz. 14:00.

Doba kończy  się    o godz. 12:00


Dopłata do Ubezpieczenia od KL i NNW AXA - 3 zł za 1 Dobę - przy pobytach krótkich (do tygodnia). Przy pobytach dłuższych ubezpieczenie -    gratis. 

Dopłata - dojazd ZORGANIZOWANY w obie Strony - 320,00 zł , w jedną stronę - 170 zł.

Dane do przelewu: ULTRAM MARIA KURORT, 01-864 Warszawa, Kochanowskiego 40/7, Nr konta: 47 1020 1026 0000 1102 0196 0988
z dopiskiem: San. Egle Plus, data Turnusu, Imię i Nazwisko Kuracjusza/szy                              
Wpłata Eur Wg kursu z dnia wpłaty PKO BP Tabela:
Pieniądze Sprzedaż 
Odjazd: (na granicy przestawiamy czas o 1 godzinę do przodu np z 13.00 na 14.00)

Autokar/Bus Ultra Maria - przejazdy raz w tygodniu.
ZBIÓRKA :07.30  Parking Dworzec PKP W-wa Wschodnia  od strony ul. Kijowskiej. ODJAZD :07.45.  Przewidywany przyjazd do Druskiennik ok. godz.14.45 (czas litewski). W czasie 6 godzinnej podróży jest jedna  przerwa 30 min. Z DRUSKIENNIK wyjazd o godz.15.00 rano (czasu litewskiego) po obiedzie.
Przewidywany przyjazd do Warszawy ok. godz.19.30.
Miejsca w autokarze przydziela organizator kierując się kolejnością dowodów wpłat /II  wpłata/Autokar miejsca numerowane w przypadku Busa mogą nie być numerowane.