Ultram » DRUSKIENNIKI » ATRAKCJE » Aquapark Druskienniki
AQUAPARK DRUSKIENNIKI Litwa, Ferie Zimowe, Weekend, Tak to Dobry Pomysł !

Ferie Zimowe Druskienniki, Druskieniki
   
Wygodne rezerwacje w Polsce! Faktura na życznie klienta ! Płatność w PLN !

Rezerwacja  00370 645-09-630                      
Rezerwacja w Polsce  0048 22-877-94-36   Zapytaj przez Gadu-Gadu

AQUAPARK  Druskienniki najbliższy od granicy Polski tylko 47 km, tylko 350 km od Warszawy, 170 km od Białegostoku – nowocześnie wyposażony kompleks o powierzchni około 25 000 m2, na który składa się 5 budynków aquapark-u (A, B, C, D, E). Zasadniczo sam Aqua Park Druskiennik dzieli się na 2 połączone ale odrębne części:
ogólnodostępna Część ,,C'' rozrywki wodne z naprawdę ekstremalnymi zjeżdżaniami!
Baseny (wewnątrz i zewnątrz), rzeka z silnymi prądami wodnymi, morskie fale, kaskady, 2 sauny w  Druskienniki AquaPark Litwaczęści ogólnodostępnej, zjeżdżalnie, część wydzielona dla małych dzieci, mini przedszkole z opieką, restauracja, oddzielny basen (wewnątrz i zewnątrz) kaskady, jacuzzi, wieczorami pokazy laserów oraz
Część ,,B'', dodatkowo płatny zespól suan 20 saun, basen z barkiem w wodzie,  każda sauna z innym programem w tym dwie na zewnątrz ,,Alka'' i ,,Ursus'' połączone z jacuzzi na zewnatrz i basenem. Dużą atrakcją dla oczekujących wytchnienia jest właśnie w Aquapark-u ten zespół 20 saun urządzonych według tradycji różnych krajów, aby zachować komfort wypoczynku do tej części mają dostęp tylko dorośli. W saunach są organizowane specjalne programy dla klientów, patrz tablice informacyjne z godzinami. Dodatkowo w tej częśći w czasie weekendów są organizowane programy rozrywkowe. W kompleksie Aqua Parku są kawiarnie, restauracje, kręgle, sale konferencje. To właśnie w tej części można posłuchać muzyki pod wodą, w jednym z małych basenów przy saunach można zanurzyć głowę i słuchać muzyki relaksacyjnej. Na miejscu jest wygodny Hotel Aqua i dwa SPA, rezerwacji należy dokonywać wcześniej, specjalna strona i rezerwacje dla polskich klientów:
Hotel Na Terenie AquaParku.
Odwiedzającym w różnym wieku oferuje aquapark bardzo wiele form spędzania wolnego czasu i możliwości wypoczynku, w tym 2 zjeżdżalnie TYLKO dla odważnych, których wspólna długość wynosi ponad 600 metrów. Rzeka, masaże podwodne, masujące kaskady, usługi SPA, salony piękności oraz masażu, bary oraz kawiarnie to wszystko na terenie aquapark-u w Druskiennikach.
    Najmłodszym gościom oferujemy basen dla dzieci z kompleksem atrakcji.

   
Filmy o AquaParku Druskienniki  Wyjazdy Firmowe 

 

 

 

W innej strefie dziecięcej – za dodatkową opłatą rodzice mogą pozostawić swoje pociechy pod opieką doświadczonych opiekunów. W wodnym parku rozrywki może jednocześnie przebywać oraz bawić się 1500 odwiedzających. Świetna zabawa dla dorosłych i dzieci, Spraw Przyjemność Sobie i Bliskim!

 Pon.   -  Czw.  od 12.00 do 22.00
Pt.      -           od 12.00 do 23.00
Sob.   -           od 10.00 do 23.00
Niedz.             od 10.00 do 21.00
BILETY dla grup MOŻNA REZERWOWAĆ WCZEŚNIEJ !
Rezerwacja  00370 645-09-630
Rezerwacja  0048 22-877-94-36