Aquapark Druskienniki DruskininkaiKryty Stok Narciarski Snow Arena DruskiennikiPark Linowy One Druskienniki
Druskienniki Sanatoria i SPA DruskininkaiDruskieniki Druskininkai Rezerwacja HotelDruskienniki Wyjazd Firmwy Event OrganizacjaSanatorium Egle Druskienniki zabiegi rezerwacja  Sanatorium Egle Druskienniki zabiegi rezerwacjaRehabilitacja, zabiegi, Sanatorium Egle, Egles, Druskienniki
Egles Druskininkai    
Pakiet Odchudzający SPA Sanatorium Egle, Egles      
  ZOSTAŃ NASZYM FANEM! DOWIADUJ SIĘ O PROMOCJACH I KONKURSACH !  DŁUGI WEEKEND w Druskiennikach, ZABIEGI SPA i ZDROWOTNE, AQUAPARK, ŚCIEŻKI ROWEROWE,  KAMERALNE HOTELE DLA DWOJGA, KRYTY STOK NARCIARSKI PRZEZ CAŁY ROK !


 DRUSKIENNIKI ZACZERPNIJ ZDROWIA U ŹRÓDEŁ !                                                                     Druskienniki (Wikipedia)     Mapa
Druskienniki  największe na Litwie całoroczne uzdrowisko, położone jest na skraju Puszczy Augustowskiej i Dżukijskiego Parku Narodowego na prawym brzegu rzeki Niemen. Dla Polaków jest atrakcyjnym i dobrze przez nich znanym uzdrowiskiem, usytuowanym przy samej polsko-litewskiej granicy -tylko 46 km od granicy z Polską (przejście graniczne w Ogrodnikach, przejazd z Dow. Osobistym). 
Uzdrowisko Druskienniki posiada 8 Dużych Sanatoriów i SPA z własnym bogatym zapleczem zabiegowym, siedem źródeł mineralnych. W rankingu „Newsweeka” Druskienniki uznano w 2003 roku za najlepsze uzdrowisko balneologiczne w Europie.
Tradycje uzdrowiska są pielęgnowane już od ponad dwustu lat w 2008 roku Druskienniki obchodziły 215 rocznicę powstania uzdrowiska. Nazwa Druskienniki związana jest ze źródłami słonej wody, sól po litewsku to druska.

Ubezpieczenie Turystyczne

Obok stylowych, przedwojennych budynków nie brak tu nowoczesnych obiektów zapewniających wypoczynek i leczenie w komfortowych warunkach.