Hotel Panorama Wilno Starówka

Hotel PANORAMA został zbudowany w 1965 roku i do dziś dnia przeżył już dużo zmian. W 2004 roku hotel został odnowiony i otrzymał imię PANORAMA, w 2006 roku właścicielem hotelu została SA "MIKOTELGROUP", dla której oprócz PANORAMY należą jeszcze dwa turystycznej klasy hotele: COMFORT Vilnius oraz MIKOTEL. Wszystkie trzy hotele znajdują się na Starówce Wileńskiej, oddalone od siebie kilka minut drogą na pieszo i w połączeniu hotele tworzą trójkąt.

Od hotelu PANORAMA do Międzynarodowego Lotniska w Wilnie jest 10 minut drogi taksówką i tylko 15 minut na pieszo do serca Starówki Wilna - do Placu Katedralnego. W czasie miłego spaceru przez Starówkę Państwo będzie miało możliwość zachwycać się Placem Ratuszowym, zespołem budynków Uniwersytetu Wileńskiego, słynną ulicą Zamkową i przepięknym wzgórzem - Zamkiem Giedymina.

Przez okna hotelu otwiera się szeroka panorama miasta Wilna - kościoły, rozmaitych form kopuły, wieże - wszystko razem tworzą miłą gamę kolorów. W dali widoczne po prawym wybrzeżu rzeki Wilii (Neris) wystające kilkanaściepiętrowe budynki oraz piękne zielone lasy.

W hotelu mieści się przytulna oraz przestronna restauracja, w której każdego poranku będzie Państwem zatroszczono się - będą podane obfite i pyszne śniadania. Restauracja także oferuje meniu wyłącznie obiadów albo kolacji. W barze hotelu Państwo zawsze może napić się pysznej świeżej kawy. W hotelu są 223 nowocześnie urządzone pokoje: 30 superior, 188 standardowych, 3 liuks, 2 apartamenty.

W nowocześnie urządzonym centrum konferencyjnym oferujemy 8 różnych wielkości sal, w których Państwo może nie tylko wysłuchać konferencji, ale także urządzić różnego rodzaju przyjęcia, bale albo wystawy.  W zrekonstruowanym hotelu klasy ekonomicznej „Hotel Panorama“ rozpoczęło funkcjonowanie największe na Starówce w Wilnie centrum konferencyjne, mogące pomieścić do 700 osób. W rekonstrukcję centrum konferencyjnego oraz restauracji zainwestowano 8 mln Lt.Centrum Konferencyjne w hotelu „Panorama“ urządzone zostało w oparciu o międzynarodowe standardy sal konferencyjnych: z podwyższonymi sufitami, efektywną wentylacją, nowoczesnym sprzętem do tłumaczenia symultanicznego. Koło hotelu urządzony został parking na 100 samochodów. Na Gości czekają w hotelu 203 pokoje.

W zrekonstruowanym hotelu „Hotel Panorama“ zmienione zostało zagospodarowanie przestrzenne - 8 sal o różnej wielkości, największa z których może zmieścić 300 osób, zaś najmniejsza – 10 osób, łączy przestronny holl. Odbywają się w nim spotkanie i rejestracja uczestników, przerwy na kawę, przyjęcia i imprezy taneczne. Sale przystosowane są nie tylko do oficjalnych imprez, ale też do różnych przyjęć bufetowych lub biesiad świątecznych. Hotel posiada nową restaurację z kuchnią europejską, doświadczonym zespołem kucharzy i uczynnym personelem. W dniach roboczych oferujemy tu biznes-lunch, wieczorami odbywają się okolicznościowe imprezy muzyczne, prywatne przyjęcia w sali bankietowej.

Przy hotelu znajduje się parking samochodowy mieszczący jednocześnie około 80 samochodów, także dla wygody gości oferujemy miejsca dla autokarów.

Lokalizacja:

• Starówka - 0 km
• Lotnisko -  5,5 km
• Dworzec autobusowy - 0,2 km
• Dworzec kolejowy - 0,2 km
• Supermarket - 0,2 km
• Bank - 0 km 

Dodatkowe usługi:
- parking samochodowy;
- przechowalnia bagażu;
- faks, ksero;
- terminal informacyjny w hollu hotelowym;
- terminale internetowe w hollu hotelowym;
- deska do prasowania i żelazko;
- winda panoramiczna;
- sejfy do przechowywania wartościowych rzeczy;
- czyszczenie i pranie;
- organizacja wycieczek, usługi przewodników.