Ultram » Oferty Specjalne » IMPREZY PANIEŃSKIE I KAWALERSKIE
Wieczory Panieński i Kawalerskie Druskienniki
UWAGA!!!
Chcesz sprawić przyjemność i zapewnić świetną zabawę swoim znajomym przyszłym mężom i żonom? Zgłoś się do nas! A my zorganizujemy dla Ciebie wspaniałą imprezę pełną niezapomnianych wrażeń!!!
DRUSKIENNIKI NA LITWIE

   
 Zorganizowanie takiego wieczoru leży w kwestii przyjaciółek/ kolegów przyszłej Pani Młodej lub przyszłego Pana Młodego, wcale nie jest takie łatwe jak by się wydawało. Dobrze zorganizowany wieczór panieński/ kawalerski powinien przede wszystkim być prezentem dla przyszłej Pani Młodej/ Pana Młodego i o ile sam termin i miejsce imprezy powinny być im znane o tyle sam jej scenariusz i przebieg już niekoniecznie. Oferujemy organizowanie takich imprez na Litwie w Druskiennikach, gdzie atmosfera i warunki wspaniale pomagają przerzeżyć ostatnie chwile w panieństwie i kawalerstwie.

Dla Pań
Upominki dla Pani Młodej to już kwestia indywidualna każdej z zaproszonych Pań. Zdecydowanie jednak króluje tutaj bielizna a ta na pewno przyda się już niedługo. Noc poślubna już niedługo więc im bardziej pikantna tym lepiej.
Dla Panów 
Podobnie jak w przypadku kobiet panowie mają dużą wyobraźnię i są mniej skrępowani co pozwoli na puszczenie wodzów fantazji podczas "wieczoru pożegnalnego" dla kumplać ostatnie chwile w panieństwie i kawalerstwie.
Skąd na to wszystko brać fundusze?
Pamiętaj, że wszystkie koszty rozłożą się na dziesięć lub więcej uczestniczek/ ów imprezy więc im was więcej tym lepiej.
Nie masz pomysłu na prezent? Skorzystaj z naszych podpowiedzi które umieszczone są poniżej!!!

Zrób sobie prezent i odwiedź najwspanialsze salony piękności i odnowy. Kiedy w ucieczce od codzienności przekraczasz próg SPA Twoje zmysły koi piękno i atmosfera tego unikalnego miejsca zaprojektowanego aby relaksować. Oddaj się w ręce fachowców, którzy dołożą wszelkich starań, aby Twoje ciało oraz umysł osiągnęły stan doskonałej harmonii przed najbardziej szaloną nocą Twojego życia!
Kiedy wkroczysz w świat małżeństwa pozostaną Tobie tylko wspomnienia szalonej zabawy kawalerskiej, które z czasem nieuchronnie zaczną blaknąć. Aby zatrzymać wszystkie chwile na dłużej, możemy wynająć dla Ciebie naszą ekipę fotograficzną lub filmową.
Trochę rywalizacji wśród uczestników wieczoru kawalerskiego zapewnią wam kręgle. Początek wieczoru spędzony na grze w kręgle z dobrymi drinkami i doborowym towarzystwem to świetny początek wieczoru kawalerskiego. Zaraz po zakończonej rywalizacji możecie ruszać w miasto.
Szeroka gama dostępnych restauracji pozwoli zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne. Podczas biesiady uczestnicy zabawy mogą delektować się przeróżnymi specjałami kulinarnymi, rozkoszować się wonią potraw oraz wspominać stare dzieje. Może to jest idealny moment aby wręczyć Panu Młodemu starannie dobrany prezent?
Odwiedź z nami najbardziej szalone miejsca nocą! Tylko dla Ciebie i Twoich znajomych załatwimy VIP-owskie wejścia do najlepszych klubów.
 

Raz na jakiś czas każdy z nas potrzebuje wyrazić siebie. Ty i Twoi znajomi będziecie mogli pokazać swoje wokalne umiejętności. 

Współpracujemy z wieloma hotelami w Druskiennikach i Palandze na Litwie, nie będzie problemem abyście zostali na dłużej i korzystali z chwil rozrywki, Aquaparku, Spa.

Wygodny przelew na konto w Polsce Bez Dodatkowych Kosztów Transferu Za Granicę !
Konto Bankowe.
N
r konta: 87 1020 1026 0000 1702 0019 5156,
Dopisek w Uwagach: Wieczory Panieńśkie termin wyjazdu, imię i nazwisko.
Dodtakowe Informacje, Rezerwacje i Katalogi: tel. 00 48 22 877 94 36, 22 634 17 05

Kontakt bezpośredni w Polsce:
Ul. Powstańców Ślaskich 124/ pawilon 105

01-499 Warszawa, e-mail: