PAŁANGA HOTEL AUASKA Morze Bałtyckie Rezydencja Breżniewa Autentyczne wyposażenie. Litwa
Mapa     Ciekawa galeria zdjęć       Pogoda na tydzień w Połądze     Kamera Widok na Molo 
 

HOTEL AUSKA**** Wyjątkowe Miejsce dla Wyjątkowych ludzi.  Czterogwiazdkowy Hotel Auska w Pałandze usytuowany jest w jednym z najpiękniejszych miejsc na Litwie nad Morzem Bałtyckim, jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta lub szuka luksusowego miejsca na wakacje z rodziną.  Hotel Auska, nadal jest nieformalnie zwany jako "Willa Breżniewa" ponieważ został zbudowana w czasach ZSRR dla Najwyższego dostojnika ZSRR Leonida Breżniewa.
Każda Republika chciała mieć u siebie taką rezydencję co dawało możliwość bycia chociaż przez chwilę w kontakcie z pierwszym aby załatwić swoje sprawy.

  
   

Do niedawna, użytkowany jako rezydencja Prezydenta Litwy. Rezydencję odwiedzały głowy Państw w tym duńska rodzina królewska i Prezydent Kwaśniewski, wielu wybitnych polityków, biznesmenów i gwiazd estrady .

Hotel ten jest jedynym na Litwie z podgrzewanym basenem z wodą morską, basen w swojej formie nawiązuje do kształtu Litwy. Na miejscu sauny, bilard, możliwość korzystania z masaży, kawiarnia.

Na zamkniętym rozległym terenie należącym do Hotelu są do dyspozycji: kort tenisowy, boisko do koszykówki. Będziesz zafascynowany wyjątkowym wystrojem przygotowanym specjalnie dla I Sekretarza jego gości, kominki, tapety, meble, armatura wszystko w oryginalne.


W otoczeniu piękny park nad brzegiem Morza Bałtyckiego, oaza spokoju i intymności, nie ma zgiełku ulic.
Tu oprócz szumu morza nic nie zakłóca spokoju, obsługi nie widać, chyba że jest potrzebna, recepcji nie ma a właściwie jest ale ukryta. Hotel jest zbudowany na planie koniczyny, goście się nie praktycznie nie widzą nawzajem. Tu możesz się poczuć jak naprawdę bardzo dobrze i nabrać energii.

 

Plaża:

własne wejście na plażę,

plaże w tym miejscu szerokie i puste,

piękne wydmy.

 

 

 

 

 

Kategoria Pokoju

Tarifai eurais Ceny w Euro
už parą su PVM za dobę z VAT
Prezidentiniai apartamentai Apartament Prezydencki
(antro aukšto numeriai: 3-4 ir 7-8. Numery: 3-4 i 7-8.
Du miegamieji su san. Dwie sypialnie z łazienkamimazgais, prieškambariais, svetainė, darbo kabinetas),  przedpokój, Salon, Gabinet)
1100 1100 Eur
Liukso numeriai Suites
(pirmo aukšto numeriai: 1-2 ir 5-6. Numery Pierwsze piętro: 1-2 i 5-6.
Du miegamieji su san. Dwie sypialnie z łazienkamimazgais, prieškambaris, svetai, przedpokój, pokój dzienny
880 880 Eur
Biznio klasės Business Class
Numery
 w Suterenie (pirmo (cokolinio) aukšto numeriai: 9 ir 10)9 i 10
Pokój z łazienką
220 220 Eur
Standartiniai Standard
(kambarys su san. mazgu) Pokój z łazienką.
110 110 Eur
Uwagi:Į viešbučio apgyvendinimo kainą įskaityta standartinė pusryčių kaina. Cena obejmuje zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniem.1