Ultram » Strony Ukryte » DRUSKIENNIKI » Sanatorium Egle cz.2
Pokoje w poszczególnych pawilonach różnią się wystrojem. Wszystkie mają balkony.                                                     Plan Egle
Pawilony mieszkalne Egle wielopiętrowe z windami, oferują 1 i 2 Osobowe pokoje z pełnymi węzłami sanitarnymi i dużymi balkonami oraz dwupokojowymi pomieszczeniami typu Lux z oddzielną sypialnią lub aneksem kuchennym. Dostępne są również 2 Osobowe pokoje dla osób niepełnosprawnych.
Sanatorium Egle posiada 217 pokoi 1 Osobowych, 353 pokoi 2 osobowych, 33 pokoi Lux.
Pokoje w we wszytskich pawilonach: Żilwinas, Egle 1, Egle 2 są po gruntownych remontach z nowym nowoczesnym umeblowaniem. 
Pokoje posiadają duże balkony, prysznic i WC, TV satelitarną, telefon, czajnik elektryczny, współczesny wystrój, nowe umeblowanie.
Jeśli pokoje nie są wyposażone w lodówkę może być wypożyczona za dodatkową opłatą. Na prośbę może być dołożona dodatkowe łóżko dla dziecka. Cena pobytu zależy od kategorii pokoju.
Kategorie Pokoi:
 -Pokoje 1 Osobowe.
 Pawilony: Egle 1, Żilwinas, Egle 2.
Składają się z jednego pomieszczenia jedno łóżko, balkon, prysznic lub wannę, WC. Są wyposażone w TV kolorowy z pilotem, TV satelitarną, lodówkę (patrz kategorie pokoi)
 -Pokoje 2 Osobowe. Pawilony: Egle 1, Żilwinas, Egle 2. Składają się z jednego pomieszczenia, są wyposażone w 2 oddzielne łóżka, balkon, prysznic lub wannę, WC. W zależności od kategorii są wyposażone w TV kolorowy z pilotem, TV satelitarną, lodówkę (patrz kategorie pokoi)
Pokoje 2 Osobowe dla niepełnosprawnych są wyposażone w 2 oddzielne łóżka 1 pokój, balkon, prysznic, WC wyposażony specjalnie dla osób niepełnosprawnych. Pokoje są wyposażone w TV Sat kolorową z pilotem, telefon, czajnik elektryczny, naczynia.
Istniej możliwość korzystania z Pokoju 2-Osobowego przez 1 Osobę za dodatkową opłatą.
 -Pokoje 2 Osbowe Lux. Pawilony: Egle 1, Żilwinas. Są to dwupokojowe pomieszczenia składające się z sypialni wyposażonej w podwójne łóżko lub dwa pojedyńcze i pokoju dziennego wyposażonego w narożnik.  Wyposażenie w pełen węzeł sanitarny, prysznic, WC, TV Sat kolor, telefon, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia, współczesny wystrój i meble.
Pawilon Egle 1 dysponuje 2 typami tych pokoi: 1 typ z oddzielną sypialnią, 2 typ z aneksem kuchennym zalecany dla rodziców z małymi dziecmiu, ale bez ścianki działowej pomiędzy sypialnią i pokojem dziennym.
                   KLIKNIJ NA ZDJĘCIE POKOJU ABY POWIĘKSZYĆ

Pok. 2 Os. Lux z Aneksem Kuchennym
jedno pomieszczenie

Pok. 2 Os. Lux z Aneksem Kuchennym
jedno pomieszczenie
 
Pok. 2 Os. Lux 2 Pokojowy. Salonik

Pok. 2 Os. Lux 2 Pokojowy. Sypialnia
 

Pok. 2 Os. Standard

Pok. 2 Os. Standard