Ultram » Strony Ukryte » Druskininkai Kalneliai
                      
DZIECI
Dla najmniejszych urządzono w parku wodnym osobna strefe – MARSAS. Dzieci mogą tam kąpać sie w basenie o głębokości 15 cm z ciepłymi fontannami lub zjeżdżac niewielkimi zjeżdżalniami wodnymi.

Dzieci nieco starsze będą miały ogromna frajdę na zjeżdżali SRAUTAS. Poczują sie one tak, jakby niosła je wartka górska rzeka. SRAUTAS to otwarta zjeżdżalnia z oponami, która potrafi dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń.
Długość – 80 metrów, kat zjeżdżania – 12 stopni.

Rozrywki BERMUDAI (nasza najdłuższa zjeżdżalnia) jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 10 lat, które nie boja sie ciemności oraz uwielbiają efekty świetlne i dźwiękowe. Pioruny, błyskawice i inne różnorodne niespodzianki Czekaja na drodze pełnej przygód.
Długość – 212 metrów, kat zjeżdżania – 11 stopni.

DLA AMATORÓW DOBREJ ZABAWY
Gościom parku wodnego w Druskiennikach, którzy nie szukają ostrych wrażeń, a chcą wesoło spędzić czas na zabawie, niewątpliwie przypadnie do gustu zjeżdżalnia AZARTAS. Ilość zakrętów na pewno nie pozwoli sie nudzić.
Długosc – 107 metrów, kat – 12 stopni.

Można również wypróbować zjeżdżalnie SRAUTAS, która nadaje sie zarówno do zjeżdżania w pojedynkę, jak i we dwójkę. Nadmuchiwana opona, na której sie zjeżdża, zapewni poczucie komfortu.
Długość – 80 metrów, kat – 12 stopni.

Jeśli potrzebują Państwo mocnych doznań i podniesienia poziomu adrenaliny, zapraszamy do wypróbowania zjeżdżalni BERMUDAI. Nadaje sie ona zarówno do zjeżdżania w pojedynkę jak i we dwójkę.
Długość – 212 metrów, kat zjeżdżania – 11 stopni.

DLA AMATORÓW MOCNYCH WRAŻEN
Jeśli potrafią Państwo dobrze pływać i uwielbiają nurkowanie, polecamy SUKURIS. Proszę sobie wyobrazić, że jesteście Państwo w przestrzeni kosmicznej i lecicie z niezwykła prędkością, nie czując nawet masy ciała… Nagle trafiacie do ogromnej, zamkniętej piłki, w której przyspieszenie wciąż sie zmniejsza i zmniejsza – aż do momentu wpadnięcia do basenu. Prawdziwe orzeźwienie dla ciała i duszy!
Długość – 40 metrów, kat zjeżdżania – 28 stopni, głębokość – 1,9 metra.

Zjeżdżalnia ADRENALINAS jest przeznaczona dla osób odważnych, niepowstrzymanych i kochających strach. Dłuższy odcinek trasy znajduje sie na odkrytej przestrzeni, jednakże zimno nie będzie nawet w zimie. Krew rozgrzewa niesamowita prędkość oraz przypływ adrenaliny.
Długość – 80 metrów, kat zjeżdżania – 24 stopnie.

Czy znajdowaliście sie kiedyś Państwo w stanie nieważkości? Jeśli lubicie sytuacje ekstremalne, proponujemy zjeżdżalnie EKSTREMALUS. Szybkość oraz moc wrażeń nie pozwala na odpoczynek. Nawet nie będziecie wiedzieli, kiedy rześka fala spowoduje powrót do rzeczywistości.
Długość – 140 metrów, szybkość zjeżdżania – ok. 50 km/h.